3700mm T38-H35-R32 ISO 9001 Rod wiertniczy do tunelowania twardej skały
Pręt do wiercenia gwintów
14 poglądy
Skontaktuj się teraz
3700mm T38-H35-R32 MF Przesunięcie wiertarki do tunelowania twardej skały Przekładki, znane również jako stalowe wiertarki rozszerzeniowe, przekładki wiertarki rozszerzeniowej lub stalowe rozszerzenia... Zobacz więcej
Wiadomości odwiedzających Zostaw wiadomość.
Skontaktuj się teraz
Dowiedz się więcej
Powiązane filmy
Adapter szynkowy COP1838 z nićmi R38 435 mm długości i 8 szpilami do wiercenia w podziemnej skale 00:25
Adapter szynkowy COP1838 z nićmi R38 435 mm długości i 8 szpilami do wiercenia w podziemnej skale
Narzędzia do wiercenia skał
COP1850 T51 Adapter szczytowy do wiertarki skalnej Epiroc Cop 00:36
COP1850 T51 Adapter szczytowy do wiertarki skalnej Epiroc Cop
Adapter chwytu
Pręt do wiercenia gwintów
Precyzyjnie wykute adaptery szynki do wiertarki kamiennej Atlas Copco /  / Furukawa 00:19
Precyzyjnie wykute adaptery szynki do wiertarki kamiennej Atlas Copco / / Furukawa
Adapter chwytu
Niskie ciśnienie powietrza Wiercenie w kamieniu DTH Hammer TRC90 855 mm długości 07:28
Niskie ciśnienie powietrza Wiercenie w kamieniu DTH Hammer TRC90 855 mm długości
Młot DTH
Gwint T38 600mm Długość Adapter Tuleja Sprzęgająca do Przenoszenia Mocy z Węglikiem Wolframu 00:18
Gwint T38 600mm Długość Adapter Tuleja Sprzęgająca do Przenoszenia Mocy z Węglikiem Wolframu
3660mm T45 Przedłużenie wiertła do gwintów Rodzaj kucia 00:13
3660mm T45 Przedłużenie wiertła do gwintów Rodzaj kucia
T51 Adapter sznurowy do wiercenia w skale z przenoszeniem mocy i stabilną niezawodną wydajnością
Wiertło do gwintów M/M z przedłużeniem o długości 3,66 m T45 00:15
Wiertło do gwintów M/M z przedłużeniem o długości 3,66 m T45
Stożkowe wiertła do skał 38mm z 7 przyciskami do wierceń inżynieryjnych w tunelach 00:19
Stożkowe wiertła do skał 38mm z 7 przyciskami do wierceń inżynieryjnych w tunelach
wiertło do skały
Taper Drill Bit 38mm 8 Buttons Rock Drilling Bits For Rock Drilling And Mining 00:18
Taper Drill Bit 38mm 8 Buttons Rock Drilling Bits For Rock Drilling And Mining
wiertło do skały
Wiertnica skalna benzynowa YN27C z chwytem sześciokątnym 22*108, średnica wiercenia 32MM i głębokość wiercenia 5m 00:19
Wiertnica skalna benzynowa YN27C z chwytem sześciokątnym 22*108, średnica wiercenia 32MM i głębokość wiercenia 5m
Narzędzia do wiercenia skał
Młot pneumatyczny TPB90 z tłokiem o średnicy 66,67 mm, skoku 152 mm i wadze 42 kg do rozbiórki kamienia 00:23
Młot pneumatyczny TPB90 z tłokiem o średnicy 66,67 mm, skoku 152 mm i wadze 42 kg do rozbiórki kamienia
Wiertarka do skał
T38-Hex35-R32 3700mm Drifter Rod z materiałem 23CrNi3Mo do tunelowania i wydobycia 00:24
T38-Hex35-R32 3700mm Drifter Rod z materiałem 23CrNi3Mo do tunelowania i wydobycia
Ręczna pneumatyczna wiertnica skalna modelu Y26 z skokiem tłoka 60 mm i wagą 28 kg do wydajnego wiercenia 00:21
Ręczna pneumatyczna wiertnica skalna modelu Y26 z skokiem tłoka 60 mm i wagą 28 kg do wydajnego wiercenia